Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
54 %
1kmh
0 %
Enj
28 °
Pre
37 °
Sht
34 °
Die
33 °
Hën
35 °
E enjte, 24 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

tropoje

Pas sherrit tentoi ta qëllojë me thikë, 46-vjeçari nxjerr kallashnikovin dhe qëllon 39-vjeçarin (EMRAT – DETAJE NGA NGJARJA)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në Tropojë, ku ka mbetur i plagosur Bardhyl Kolbiba, 39-vjeç. Burime për uniformat blu bëjnë me dije se...

Mbi 300 rrënjë kanabisi në fshatin Salcë të Tropojës, Policia shpall në kërkim një person, arrestohet kryeplaku dhe 2 inspektorë pyjesh (EMRAT)

Policia e Kukësit ka konstatuar dy hapësira të cilat ishin mbjellë me lëndë narkotike, kanabis sativa në fshatin Salcë dhe Padesh të Tropojë. Shtetasi Mustaf...

Ndërtim pa leje në Tropojë, arrestohet sipërmarrësi i punimeve, shpallet në kërkim pronari (EMRI-DETAJE)

Sipërmarrësi i punimeve në një ndërtesë në Tropojë është arrestuar, pasi po kryenin ndërimin pa leje brenda vijës së verdhë. Policia ka shpallur në kërkim...

Me maskë Covid, dy të rinj kosovarë i vjedhin çantën gruas në Tropojë, policia HABITET me çfarë i gjen në hotel

Dy të rinj nga Kosova janë arrestuar sot në Tropojë, pasi akuzohen se i vodhën me dhunë çantën e dorës një qytetareje atje. Të...

E ulur këmbëkryq para sofrës, Yuri Kim viziton Bajram Currin: Veriorët janë njerëz fisnikë, provuam raki… (FOTO)

Ambasadorja amerikane në Tiranë, Yuri Kim ka eksploruar këtë të mërkurë veriun, ku është ndalur në qytetin e Bajram Currit, bashkë me disa studentë...

Pas Vlorës, ambasadorja Kim “eksploron” veriun, publikon foto nga Tropoja

Ambasadorja Yuri Kim ditën e sotme ka vizituar Tropojën, ku ka publikuar edhe një foto nga rruga që të çon në Bajram Curri.Mesa duket,...

Edicioni i 18, rikthehet në Tropojë “Sofra Dardane”: Marrin pjesë mbi një mijë artistë nga gjithë Kombi Shqiptar

Edicioni i 18 i “Sofrës Dardane” do të mbahet edhe këtë vit në Tropojë. Lajmin e jep Azgan Haklaj, i cili shkruan se në...

“I kërkova Ramës të zgjidhte Petrit Malajn”, kryebashkiaku i Tropojës: Kishte manipulim të tmerrshëm nga opozita, por ne njohim rezultatin edhe pse humbëm

Kryebashkiaku i Tropojës Rexh Byberi thotë se ata pranojnë rezultatin e zgjedhjeve të 25 prillit edhe pse humbën dhe nuk arritën të nxirrnin deputet...

Nuk do jetë në parlament, Petrit Malaj mesazh shqiptarëve: Urime që vendosët për të ardhmen tuaj!

I dyti në qarkun e Kukësit, Petrit Malaj nuk do të jetë në parlamentin e ardhshëm pasi nga 3 mandate 2 i mori PD...

Përfundon numërimi në Tropojë, demokratët marrin bashkinë me dyfishin e votave nga PS, LSI “gropë” merr vetëm 12 vota

Ka përfunduar numërimi i votave në Tropojë në Qarkun e Kukësit. KQZ bën me dije se janë numëruar 40 kutitë e votimit dhe se fituese...

Lajmet e fundit