Tirana
clear sky
31.5 ° C
31.5 °
31.5 °
45 %
3.6kmh
0 %
Die
31 °
Hën
34 °
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
38 °
E diel, 20 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

tromboze

Bëri vaksinën Astrazeneca dhe pësoi trombozë, 44-vjeçarja në gjendje kritike për jetën

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Greqi, ku një grua 44-vjeçare,  pasi ka bërë vaksinën AstraZeneca ka pësuar trombozë dhe ndodhet në gjendje...

Vetëm 26 vjeçe, vajza italiane pëson trombozë cerebrale dy javë pas vaksinës anti-Covid

Një 26-vjeçare në Itali ka pësuar trombozë cerebrale vetëm dy javë pasi mori vaksinën AstraZeneca. Menjëherë e reja u shtrua në Poliklinikën e Milanos pasi...

Lajmet e fundit