Tirana
clear sky
2.5 ° C
2.5 °
2.5 °
30 %
4.1kmh
0 %
Hën
2 °
Mar
6 °
Mër
7 °
Enj
8 °
Pre
10 °
E hënë, 6 Shkurt, 2023

TAG

tritan shehu

Shehu thirrje deputetëve të opozitës: Të harxhojmë kohën në Kuvend vetem duke kërkuar “mocion me debat” për çështjen McGonigal, asgjë tjetër

Deputeti i Partisë Demokratike, Tritan Shehu u ka bërë thirrje deputetëve të opozitës që nesër në Kuvend të kërkojnë vetëm mocion me debat”. Ai me...

Veizaj la mandatin, reagon Tritan Shehu: E kuptoj zemërimin tënd, por nuk ja vlen të largohesh për shkak të një zuzari

Deputeti i Partisë Demokratike, Tritan Shehu, ka reaguar në lidhje me lënien e mandatit të deputetit nga ana e Fation Veizajt. Përmes një postimi në...

Tritan Shehu shpërfill vendimin e Alibeajt: Nuk ka asnjë lloj përjashtimi, ai ka treguar që është injorant

Deputeti i Partisë Demokratike, Tritan Shehu, ka folur lidhur me përjashtimin e tij nga Grupi Parlamentar. Ai tha se nuk ka asnjë lloj përjashtimi, pasi...

Tritan Shehu ironizon Alibeajn pas përjashtimit nga grupi i PD: Mos i rrini afër se ka “sëmundje” ngjitëse, i ka bërë dëm gjeli i...

Deputeti i Partisë Demokratike Tritan Shehu, ka reaguar për përjashtimin e  tij nga Grupi Parlamentar i PD, i drejtuar nga Enkelejd Alibeaj. Përmes një postimi...

Tritan Shehu: Kuvendi ynë ka frikë të dënojë genocidin serb në Kosovë, Vuçiçi nuk ua lejon

Ka nisur pak më parë seanca e fundit parlamentare për këtë vit, e cila do të vazhdojë deri nesër. I pari e mori fjalën...

Protesta e PD ditën e Samitit të BE, Tritan Shehu: Ata vijnë të varrosin nismat e qeverisë, kush më mirë se ne do i...

Protesta e Partisë Demokratike në datën 6 dhjetor, ditën kur në Tiranë vijnë liderat europianë për samitin e Ballkanit Perëndimor ka ngjallur jo pak...

Tërheqja e serbëve nga institucionet në Kosovë, Shehu: Njollë e zezë për Edi Ramën, Qeveria e Tiranës duhet të reagojë!

Politikani demokrat Tritan Shehu, thotë se Qeveria e Tiranës e drejtuar nga kryeministri Edi Rama, duhet të kishte reaguar për tërheqjen e serbëve nga...

Fotoja e Lear Kurtit në Spitalin e Traumës, deputeti i PD: Mjekët duhen përgëzuar, dhe pse janë kthyer në “tabele qitje”

Deputeti i Partisë Demokratike, Tritan Shehu, ka reaguar në lidhje me foton e publikuar ditën e sotme nga ish-kryeministri Sali Berisha, ku Lear Kurti...

Gazetari: Tritan Shehu ka qenë spiun, udhëhoqi rininë komuniste në prishjen e kishave dhe xhamive

Gazetari Nebil Çika thotë se miratimi i ligjit të dosjeve është arritja më e madhe në 30 vjet lidhur me këtë çështje, por ka...

Nis me debate Kuvendi, Balla e Shehu përplasen për fjalimin e Ramës në KiE: Po si nuk ke turp? Shko zgjo nga gjumi Berishën...

Ka nisur me debate seanca plenare, Ku deputeti i PD, Tritan Shehu është përplasur me kreun e grupit parlamentar të PS, Taulant Balla. Shehu komentoi...

Lajmet e fundit