Tirana
clear sky
31.5 ° C
31.5 °
31.5 °
51 %
5.7kmh
0 %
Mar
30 °
Mër
37 °
Enj
38 °
Pre
38 °
Sht
35 °
E martë, 22 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

Tritan Kalo

Tritan Kalo poston fotot nga zona e kuqe: Pas 18 muajsh, jo vetëm që nuk zhvendosa zyrën, po jam ende këtu në ndihmë të...

Mjeku i njohur Tritan Kalo ka rikujtuar kohën e vështirë të pandemisë së koronavirusit, që kur nisi më datë 8-9 mars 2020 në vendin...

“Kur ish-brekëgrisurit e djeshëm u ngrysën milionerë”, Tritan Kalo mesazh për Kongresin e PS: Mos i skllavëroni shqiptarët në dhe të huaj

Mjeku Tritan Kalo ka reaguar në lidhje me Kongresin e Partisë Socialiste që u mbajt sot në orën 17:30 në stadiumin “Air Albania”. Përmes një...

“Kemi kaluar fazën kritike të pandemisë”, mjeku Kalo: Tani duhet të ringrihemi psikologjikisht dhe ekonomikisht

Situata në vendin tonë nga pandemia është përmirësuar ndeshëm, dje u shënuan vetëm 2 raste të reja me Covid. Mjeku i njohur Tritan Kalo me...

“Guri rëndon në vend të vet”, mjeku Kalo me mesazh të veçantë për 1 Qershor: Shtimi i mundësive të punësimit, rritja e shkallës së...

Mjeku i njohur Tritan Kalo me një mesazh të veçantë ka uruar 1 Qershorin, festën e fëmijëve. Me anë të një postimi në rrjetet sociale...

“A e kemi fituar plotësisht betejën me pandeminë?” mjeku Kalo: Kemi kaluar periudhën më të vështirë, ditë më të mira na presin

Mjeku i njohur Tritan Kalo ka postuar një foto nga koridori i Urgjencës së Shërbimit të Sëmundjeve Infektive/Covid-1, ku ka folur edhe për pandeminë. Me...

“Do gëzojmë një verë të qetë”, mjeku Kalo optimist: Kaluam dy momente të vështira që mund të ndikonin në rritjen e rasteve me Covid,...

Mjeku i njohur Tritan Kalo me anë të një postimi në rrjetet sociale ka folur për pandeminë. Kalo shprehet se edhe pse kanë kaluar dy...

“Po shkurtohet udha e daljes nga tuneli i gjatë i pandemisë”, mjeku Kalo thirrje: Kujdesuni dhe mos hezitoni të vaksinoheni sapo t’ju ofrohet mundësia

Mjeku i njohur Tritan Kalo thotë se drita në fund të tunelit për pandeminë se vjen e po zmadhohet. Me anë të një postimi në...

Mjeku Tritan Kalo në ditën e Infermierëve: Ju jeni krahu ynë i djathtë, keni sakrifikuar shëndetin tuaj

Në ditën ndërkomëtare të infermierëve, mjeku Tritan Kalo ka thënë se ata janë krahu i djathtë i mjekëve dhe një shtryllë e fortë e...

Përsëri në 24 orët e fundit asnjë i shtruar me Covid, mjeku Kalo: S’është momenti për të hapur shampanjë, por dalja nga pandemia po...

Mjeku Tritan Kalo sërish ka dhënë lajmin e mirë duke thënë se edhe në një 24 orësh tjetër asnjë pacient me Covid-19 nuk shtë...

“E fituam këtë betejë”, mjeku Kalo jep lajmin e munguar prej më shumë se një viti: Në 24 orë nuk është paraqitur asnjë i...

Mjeku i njohur Tritan Kalo ka ndarë me ndjekësit e tij një lajm shumë të mirë sa i përket pandemisë. Me anë të një postimi...

Lajmet e fundit