Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
38 %
4.1kmh
0 %
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
6 °
E shtunë, 22 Janar, 2022

TAG

trinomi

“Trinomi” vë në pranga dy të rinjtë nga Lushnja, një i tretë në kërkim; vepronin si grup kriminal, shisnin drogë në Durrës e Tiranë

Dy të rinj nga Lushnja janë arrestuar nga Policia dhe një tjetër është shpallur në kërkim, në kuadër të operacionit të koduar “Trinomi”. Ky...

Lajmet e fundit