Tirana
clear sky
1.5 ° C
1.5 °
1.5 °
35 %
5.1kmh
0 %
Die
5 °
Hën
4 °
Mar
6 °
Mër
6 °
Enj
7 °
E diel, 5 Shkurt, 2023

TAG

trilion

Bill Gates mund të bëhet trilioneri i parë në botë

Bill Gates, themeluesi i kompanisë Microsoft, i cili aktualisht është njeriu më i pasur në botë, pas 25 vitesh mund të bëhet trilioneri i...

SHBA shpenzoi 4.79 trilion dollarë për luftë që prej 9/11

Plot 4.79 trilion dollarë ka shpenzuar dhe pritet të shpenzojnë Shtetet e Bashkuara të Amerikës që prej sulmit terrorist të 11 Shtatorit 2001, sipas...

Lajmet e fundit