Tirana
clear sky
-1.5 ° C
-1.5 °
-1.5 °
55 %
1kmh
0 %
Enj
7 °
Pre
10 °
Sht
10 °
Die
9 °
Hën
5 °
E mërkurë, 8 Shkurt, 2023

TAG

Trevor Noah

Dua Lipa në një romancë? Këngëtarja fotografohet në krahët e komedianit të njohur

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa dhe Trevor Noah kanë nxitur thashetheme për një romancë të mundshme mes tyre,pasi janë fotografuar duke u...

Lajmet e fundit