Tirana
broken clouds
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
88 %
1.5kmh
75 %
Sht
23 °
Die
22 °
Hën
21 °
Mar
19 °
Mër
21 °
E shtunë, 23 Tetor, 2021
spot_img

TAG

trena

Përplasen dy trena pasagjerësh në Çeki, humbin jetën 3 persona, 7 të tjerë në gjendje kritike

Dy trena pasagjerësh u përplasën në jugperëndim të Republikës Çeke këtë të mërkurë, duke lënë të vdekur tre persona dhe dhjetëra pasagjerë të plagosur,...

Aksident TRAGJIK, përplasen trenat në Turqi, 7 të vdekur e 46 të plagosur

Një aksident tragjik ka ndodhur në kryeqytetin turk të Ankarasë. Të paktën 7 njerëz kanë vdekur dhe 46 të tjerë u...

Përplasen dy trena në New York, plagosen rëndë 29 persona

Të paktën 29 persona kanë mbetur të plagosur pasi një tren pasagjerësh në New York ka dalë nga shinat. Mësohet se...

Trenat përplasen në Gjermani, 4 të vdekur dhe 150 persona të plagosur (FOTO)

https://www.youtube.com/watch?v=CUcE5v5gS44

Lajmet e fundit