Tirana
scattered clouds
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
100 %
1kmh
40 %
Mër
12 °
Enj
14 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
16 °
E mërkurë, 30 Nëntor, 2022

TAG

trekendehsi i bermudes

Deklarata e FORTË e Bashës: Të pandehur që janë në arrati, në qofshin gjallë dhe s’kanë marrë plumbin kokës

Kyetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, nga foltorja e Kuvendit ka folur për disa persona të pandehur, të cilët ndodhen në arrati dhe hedh...


Lajmet e fundit