Tirana
broken clouds
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
94 %
0.5kmh
75 %
Die
22 °
Hën
20 °
Mar
18 °
Mër
19 °
Enj
18 °
E diel, 24 Tetor, 2021
spot_img

TAG

trejsi sejdini

‘Po bën bujë’, kush është modelja shqiptare që Gigi Hadid e postoi në Instagramin e saj (Foto)

Trejsi Sejdini prej disa kohësh ndodhet në SHBA si modele dhe gjithashtu dëshiron të ndjekë studimet në ‘The New York performing arts academy’. ...

Trejsi Sejdini rreh keq një vajzë në club, lë mënjanë elegancën dhe kthehet në ‘gangsteren e Elbasanit’ (VIDEO)

Miss Universe Albania 2018, Trejsi Sejdini e ka lënë mënjanë elegancën ditën e djeshme. Bukuroshja shqiptare është kthyer në "gangsteren e...

Brenda ditëlindjes luksoze të Trejsi Sejdinit, shikoni çfarë super dhuratë ka marrë ‘vajza e sherreve’ (VIDEO)

Miss Universe Albania, Trejsi Sejdini e njohur si  ‘vajza e sherrreve’ është  kthyer në një ndër vajzat më të komentuara të shoëbizit dhe më...

Harron që është live, Trejsi Sejdini degjeneron fjalorin: T’ja q* r*bt këtij…

Miss Universe AlbaniaTrejsi Sejdini përflitet gjithmonë për sjelljen e saj rebele dhe për provokimet e vazhdueshme. Vajza simpatike e njohur ndryshe...

‘Është tre herë sa unë’, Enca i kthehet keq Trejsi Sejdinit: Ti je ku*vë

Dy ditë më parë, missi shqiptar Trejsi Sejdini thumboi këngëtaren Enca në emisionin ‘Why Not’ në moderimin e Roza Latit. 'Sa...

‘Jam arrestuar 4 herë’, shokon Trejsi Sejdini, zbuloni arsyen

Missi shqiptar, Trejsi Sejdini e ftuar në emisionin ‘Why Not’ ndër të tjera ka treguar dhe një të fshehtë që askush nuk e dinte...

Lajmet e fundit