Tirana
few clouds
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
68 %
1.5kmh
20 %
Mar
21 °
Mër
27 °
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
25 °
E martë, 28 Shtator, 2021

TAG

trejsi sejdini

Me të pasmet bombastike Trejsi Sejdinit i “shpërthejnë” bikinit, modelja “çmend” rrjetin me pozat e fundit

Trejsi Sejdini është një nga modelet që di të tërheqë vëmendjen e ndjekësve. Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku poston foto dhe video...

Trejsi Sejdini u tregon të pasmet fansave dhe zbulon këngëtarin e famshëm që vdes për trupin e saj s*ksi (FOTO)

Trejsi Sejdini është një ndër personazhet më të ndjekura në rrjetet sociale për shkak të paraqitjes së jashtme dhe pozave shumë provokuese që modelja...

“Si një ngjalë”, Trejsi Sejdini ekspozon të pasmet nga brigjet afrikane, pozon vetëm me bikini të bardha (FOTO)

Trejsi Sejdini është një ndër vajzat më të komentuara në showbizz-in shqiptar, kjo shkak të paraqitjes së jashtme dhe pozave shumë provokuese që modelja...

Keni vapë? Trejsi Sejdini e ka një zgjidhje për ju, sidomos tani që “përvëloi” Instagramin me fotot e fundit

Temperaturat përvëluese, deti, bikinit kanë futur zyrtarisht në “garë” vajzat shqiptare për fotot më seksi të sezonit. Përveç fotove hot që publikojnë vipet tona tregohen...

Trejsi Sejdini provokon ndjekësit nga pishina, ekspozon të pasmet me bikini të bardha (FOTO)

Trejsi Sejdini shfaqet shumë provokuese me postimet e saj në rrjetet sociale. Ish-missi shqiptar njihet për karakterin dhe natyrën energjike, e cila është cilësuar...

S’i pritet të vijë vera, Trejsi Sejdini ‘i vë flakën rrjetit’ me fotot e ‘nxehta’ nga plazhi

Trejsi Sejdini është një nga vajzat më të komentuara në botën e show bizit shqiptar.  Ish-misi njihet për natyrën dhe tipin moskokëçarës që ajo ka. Ajo...

‘Si ngjalë’, Trejsi Sejdini ngacmon fansat me foton e fundit në pishinë, të pasmet në plan të parë

Trejsi Sejdini bëhet sërish objekt bisede e mediave rozë. Miss Universe Albania 2018 di si ta vendosë veten në qendër të...

‘Të paska ra b*tha fare’, Trejsi Sejdini bën lëmsh rrjetin me foton e fundit

Trejsi Sejdini i ka "vënë flakën" Instagramit me fotot e fundit që ka publikuar. Miss Universe Albania 2018 është shumë aktive...

‘Kush është për peshkim’, Trejsi Sejdini ngacmon fansat me foto nudo nga plazhi

Ajo është një nga vajzat shqiptare më simpatike dhe padyshim një nga më të komentuarat. Bëhet fjalë për Trejsi Sejdinin, ish-miss Universi 2018. ...

Trejsi i heq të gjitha për ditëlindje, fotografohet e zhveshur në vaskë

Trejsi Sejdini feston ditën e sotme 20 vjetorin, ndaj ka zgjedhur që të ndajë me fansat disa foto mjaft sensuale. Bukuroshja...

Lajmet e fundit