Tirana
scattered clouds
29.5 ° C
29.5 °
29.5 °
48 %
4.1kmh
40 %
Hën
29 °
Mar
33 °
Mër
34 °
Enj
37 °
Pre
40 °
E hënë, 15 Gusht, 2022

TAG

tregu i makinave

Vrasje me armë zjarri në Durrës, humb jetën drejtuesi i mjetit dhe pasagjeri

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot rreth orës 16:00 në qytetin bregdetar të Durrësit. Mësohet se ka pasur një shkëmbim...

Lajmet e fundit