Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
94 %
1kmh
0 %
Mër
24 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
28 °
Die
31 °
E mërkurë, 22 Shtator, 2021

TAG

tre te vdekur

Audi me shpejtësi “skëterrë” merr para Toyotan në autostradën e Vlorës, ndërron jetë vajza e mitur dhe dy pasagjerët e tjerë

Tre autoambulanca janë nisur me urgjencë drejt Spitalit të Vlorës pak minuta më parë, me personat që ndodheshin brenda makinave të aksidentuara në autostrdaën...

Lajmet e fundit