Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
24 %
4.1kmh
0 %
Hën
4 °
Mar
6 °
Mër
7 °
Enj
8 °
Pre
9 °
E hënë, 6 Shkurt, 2023

TAG

tre shkencetare

Zbulime në mekanikën kuantike, çmimin Nobel në Fizikë e marrin tre shkencëtarë

Tre shkencëtarët Alain Aspect, John F. Clauser dhe Anton Zeilinger kanë fituar këtë vit çmimin Nobel në fizikën për arritjet e tyre historike në...

Lajmet e fundit