Tirana
clear sky
-4.5 ° C
-4.5 °
-4.5 °
80 %
1.5kmh
0 %
Enj
8 °
Pre
10 °
Sht
9 °
Die
10 °
Hën
9 °
E enjte, 27 Janar, 2022

TAG

tre ne pranga

Bënin “namin” me vjedhje në banesa dhe biznese, arrestohen tre persona në Durrës (EMRAT)

Tre persona kanë rënë në prangat e policisë së Durrësit, ndërsa katër të tjerë janë shpallur në kërkim pasi mbi ta rëndon akuza për...

Lajmet e fundit