Tirana
light rain
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
67 %
4.1kmh
40 %
Die
13 °
Hën
16 °
Mar
16 °
Mër
16 °
Enj
17 °
E diel, 4 Dhjetor, 2022

TAG

trazirat

Bilanci i trazirave në Tiranë: 30 tifozë dhe 20 policë marrin ndihmë te Spitali i Traumës!

Tifozë të ekipeve të Romës dhe Feynoord janë përleshur mbrëmjen e djeshme në rrugët e Tiranës me njëri-tjetrin. Dhuna nuk ka kursyer as efektivët...

Aleati i ish-presidentit Trump, Steve Bannon akuzohet për shpërfillje të Kongresit: Nuk dëshmon për trazirat e 6 janarit në Kapitol

Departamenti amerikan i Drejtësisë ngriti të premten akuza ndaj Steve Bannon, një aleat i vjetër i ish presidentit amerikan, Donald Trump, për shpërfillje të...

Shqiptarët duke zbatuar dekretin e presidentit… Qeshim, pasi për të qarë do të kemi kohë boll!

Shkruan Mentor Kikia: Përtej gjithë asaj që po ndodh, kësaj katrahure, ku qeni nuk e njeh më të zotin, nuk i...


Lajmet e fundit