Tirana
few clouds
-1.5 ° C
-1.5 °
-1.5 °
43 %
1kmh
20 %
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
7 °
Enj
8 °
Pre
9 °
E hënë, 24 Janar, 2022

TAG

Traume

EMRI/ Tronditet Lezha, të shtëna me armë zjarri, plagoset 34-vjeçari dhe dërgohet me urgjencë drejt Traumës

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qyteti Lezhës mbrëmjen e sotme ku një 34-vjeçar ka mbetur i plagosur. Sipas njoftimit të policisë mësohet se...

Biznesmeni i njohur në Sarandë bie nga shkallët, merr plagë të rënda, niset me helikopter drejt Traumës (EMRI-FOTO)

Një biznesmen i njohur në Sarandë është rrëzuar nga shkallët dhe ka marrë plagë të rënda. Bëhet me dije se biznesmeni që është përfshirë në...

Lajmet e fundit