Tirana
clear sky
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
75 %
2.6kmh
0 %
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
10 °
Pre
8 °
Sht
3 °
E martë, 18 Janar, 2022
spot_img

TAG

trauma

I humbi të dyja këmbët, Indrit Sadedini mbërrin në gjendje të rëndë shëndetësore te Trauma në Tiranë

Indrit Sadedini, biznesmeni i cili mbeti i plagosur rëndë  nga atentati i sotëm në Vlorë, ka mbërritur te spitali i Traumës në kryeqytet. Burime për...

Përplasen mjetet në aksin Fushë Krujë-Vorë, plagosen dy persona, nisen me urgjencë te Trauma (EMRAT)

Një tjetër aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin Fushë Krujë-Vorë. Mësohet se një mjet tip “Benz” është përplasur me një mjet tip...

Mjeti përplas këmbësorin në aksin Tapizë-Thumanë, dërgohet në gjendje të rëndë te Trauma (EMRI)

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin rrugor Tapizë-Thumanë. Mësohet se një mjet me drejtues shtetasin shtetasin A. K., 28...

Aksident i rëndë në aksin Milot-Rreshën/ “Renault” përplaset fuqishëm me mjetin ”Ford”, 4 persona të plagosur nisen drejt Traumës (FOTO)

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në aksin rrugor Milot-Rreshën. Një mjet tip “Renault është përplasur me mjetin tip “Ford” dhe...

“Volkswagen” me shpejtësi del nga rruga dhe përplaset me barrierën, plagoset shoferja në aksin Milot-Mamurras, niset te Trauma

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin rrugor Milot-Mamurras. Paraprakisht bëhet me dije se një automjeti tip “Volkswagen”, ka humbur kontrollin dhe për...

Goditi 53 vjeçarin në Durrës pas sherrit, burri vdiq te Trauma, Policia arreston pas një jave autorin 37 vjeçar

Një 37 vjeçar është arrestuar nga Policia e Durrësit pasi, një javë më parë pas një sherri për motive të dobëta ka goditur një...

Aksident i rëndë në aksin Fushë Krujë – Kamzë, makina përplas motorrin, i plagosur dërgohet me urgjencë të Trauma

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në aksin Fushë Krujë – Kamzë, ku një motor është përplasur nga një makinë.Për pasojë...

Makina përplas gruan dhe fëmijën në Bulqizë, në gjendje të rëndë transportohen me helikopter drejt Traumës

Një aksident i rëndë ka ndodhur apsditen e sotme në Bulqizë, ku një makinë ka përplasur një grua dhe fëmijën e saj.Bëhet e ditur...

Preu të dyja këmbët me frezë zetori, 27-vjeçari korçar sillet me helikopter tek Trauma

27-vjeçari i cili u aksidentua sot me zetor në Korçë po transportohet me helikopter tek Trauma në Tiranë. Freza e zetorit i preu të...

E TRISHTË/ E sorollatën sa tek Trauma dhe QSUT, vdes 53 vjeçari nga Ndroqi që nuk i dhanë mjekim. Deklarata që dha 1 ditë...

E sorollatën në dyert e spitaleve dhe në fund nuk i dhanë mjekimin e duhur. Bëhet fjalë për 53 vje#arin Lutfi Çekiri nga Ndroqi,...

Lajmet e fundit