Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
78 %
0kmh
0 %
Mër
41 °
Enj
41 °
Pre
39 °
Sht
40 °
Die
32 °
E martë, 27 Korrik, 2021

TAG

transportohet ne spital

‘Fatos Nano në spital’, burime pranë familjes: Video është e disa muajve më parë. Ish-kryeministri është në gjendje të mirë, ndodhet në shtëpi

Një video është publikuar në media, ku shihet ish-kryeministri dhe ish-kreu i PS-së, Fatos Nano i cili mbërrin në një spital privat në Tiranë....

Lajmet e fundit