Tirana
broken clouds
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
76 %
4.1kmh
75 %
Hën
11 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
11 °
E hënë, 6 Dhjetor, 2021
spot_img

TAG

tragjike

TRAGJIKE NË VLORË/ Humb jetën në spital fëmija 1 vjeç, me gotën e thyer preu venën në qafë

Një ngjarje tragjike ka ndodhur pasditen e sotme në Vlorë, ku një fëmijë vetëm 1 vjeç ka prerë venën jugulare në qafë me një gotë...

TRAGJIKE në Durrës, 24-vjeçari gjendet i vetëvarur në shtëpinë e tij

Një ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur në qytetin e Durrësit ku një 24-vjeçar është gjendur pa shenja jetë nga babai i tij. Sipas...

TRAGJIKE/ Dyshohet se u helmuan nga ushqimi në Shqipëri, vdesin tre pjesëtarë të familjes nga Gjilani

Një ngajrje tragjike ka ndodhur ditën e djeshme, ku raportohet se 3 pjesëtarë të një familje nga Gjilani kanë humbur jetën.Ata dyshohet se kanë...

Tragjike në Itali, burri vret gruan, djalin dhe pronarët e shtëpisë ku banonin, më pas qëllon veten në fytyrë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Torino të Italisë, ku një burrë ka vrarë gruan, djalin e tij dhe pronarët e shtëpisë ku...

Tragjike: Në vetëm tre ditë, humbi të gjthë FAMILJEN nga koronavirusi (FOTO)

Një grua nga Michigani ka humbur të gjithë familjen nga koronavirusi. Burri dhe djali i vdiqën brenda tre ditëve. Sandy Brown...

Prindërit nuk e lejonin, 16-vjeçari që u vetëvar donte të largohej në emigracion për një jetë më të mirë

Zbardhen detaje nga ngjarja e rëndë në fshatin Verri të Fierit, ku një 16-vjeçar u gjet i vetëvarur në banesë. Banorët...

Tragjike: Rrëzohet me parashutë në Dibër, humb jetën mësuesi 30-vjeçar

Rrëzohet me parashutë dhe ndërron jetë mësuesi 30-vjeçar Gëzim Elezi në Dibër. Aksidenti tragjik ka ndodhur ditën e sotme kur Elezi,...

TRAGJIKE/ “Kujdesuni për fëmijët e mi”! Nëna e 3-fëmijëve telefonon 129-ën dhe më pas var veten

Një ngjarje tragjike është raportuar para pak minutash nga Berati. Një nënë e tre fëmijëve, 41 vjeçe, Merita Filaj ka telefonuar...

TRAGJIKE/ Pritet me frezë në vendin e punës, vdes 62-vjeçari

Një 62-vjeçar ka humbur jetën në vendin e punës. Gjatë procesit të punës, ai është dëmtuar nga freza që i ka...

Babai i dy fëmijëve rrëzohet nga shkallët e pallatit, ndërron jetë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në qytetin e Sarandës, ku një 40-vjeçar ka ndërruar jetë pasi është rrëzuar nga shkallët...

Lajmet e fundit