Tirana
few clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
77 %
3.1kmh
20 %
Pre
13 °
Sht
16 °
Die
17 °
Hën
14 °
Mar
11 °
E premte, 31 Mars, 2023

TAG

TRAGJEDIA NE FIER

Tragjedia në Fier, Policia arreston drejtorin e OST dhe inxhinierin: Detyruan dy elektriçistët të ngjiteshin në shtyllën e tensionit të lartë, ata vdiqën në...

Drejtori i Operatorit të Sistemit të Transmetimit në Fier dhe inxhinieri i kësaj kompanie, janë arrestuar nga Policia pasi kanë urdhëruar punonjësit e tyre...

Lajmet e fundit