Tirana
thunderstorm
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
53 %
3.1kmh
75 %
Hën
23 °
Mar
24 °
Mër
25 °
Enj
25 °
Pre
24 °
E hënë, 29 Maj, 2023

TAG

tragjedia ne bullgari

Aksidenti tragjik në Bullgari, kompanisë “Besa Trans” i hiqet licenca e punës

Kompanisë "Besa Trans BTB” i është hequr licenca e punës. Ministria e Transportit dhe Lidhjeve në Maqedoninë e Veriut përmes një njoftimi bën me...

“Vetëm unë nuk po flija, e pashë ngjarjen me sy”, i mbijetuari i tragjedisë në Bullgari rrëfen tmerrin: Theva xhamin e dritares, brenda ishte...

Një nga të mbijetuarit e aksidentit tragjik të ndodhur mëngjesin e sotëm në Bullgari, ka treguar tmerrin që ka përjetuar pasi tha se nuk...

E dhimbshme/ Aksidenti tragjik në Bullgari, këta janë 10 anëtarët e familjes Jahiu nga Maqedonia e Veriut që humbën jetën sot

Aksidenti tragjik me 45 viktima në Bullgari tronditi gjithë Ballkanin këtë të martë. Në mesin e viktimave ishin 10 anëtarët e familjes Jahiu nga...

Aksidenti tragjik në Bullgari, Blinken mesazh ngushëllimi: Zemra jonë është me popullin e Maqedonisë së Veriut dhe ata që janë në zi!

Sekretari Amerikan i Shtetit, Antony Blinken ka shprehur ngushëllime për tragjedinë në Bullgari, ku humbën jetën 45 persona pasi autobusi me të cilin udhëtonin...

Tragjedia në Bullgari, reagon pronari i kompanisë së autobusëve: Nuk i di shkaqet, por po pres…

Pronari i kompanisë turistike “Besa trans” ka reaguar për herë të parë për tragjedinë, ku humbën jetën 45 persona, pasi autobusi me të cilin...

Lajmet e fundit