Tirana
light rain
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
46 %
1.5kmh
75 %
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
26 °
Sht
24 °
Die
23 °
E mërkurë, 28 Shtator, 2022

TAG

tragjedi

TRAGJEDI/ Fundoset varka, humbin jetën mbi 30 emigrantë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në brigjet e Sirisë mbi 30 emigrantë kanë vdekur pasi varka me të cilën po udhëtonin u mbyt. Sipas...

2 muaj më parë u përdhunua nga persona të tjerë? Thellohet tragjedia, 11-vjeçarja ishte zhdukur edhe në qershor

Ngjarja tragjike në Prishtinë ku një 11 vjeçare u përdhunua për 7 orë nga pesë persona ka tronditur opinionin publik prej ditësh. Më herët media...

Thellohet tragjedia/ Pas djalit ndërron jetë edhe nëna, mbeti e plagosur në aksidentin e 22 gushtit

Thellohet tragjedia e aksidentit të ndodhur në 22 gusht, ku humbi jetën 30 vjeçari Ildi Xheka nga Bulqiza. Ditën e sotme ka ndërruar jetë në...

Tragjike / Punonte në ndërtim për të mbajtur familjen, studenti bie nga skela e pallatit në Durrës dhe humb jetën

Një djalë i ri ka ndërruar jetë në qytetin e Durrësit, pasi është rrëzuar nga skela e një pallati ku punonte gjatë muajve të...

Policia e Shkodrës jep detaje për ngjarjen e rëndë: 68-vjeçari vrau aksidentalisht nipin 10-vjeç, u plagos dhe vetë

Policia e Shkodrës ka dhënë informacion zyrtar për ngjarjen e rëndë të ndodhur mbrëmjen e sotme ne fshatin Samrisht, ku një 68-vjeçar vrau aksidentalisht...

PAMJE TË RËNDA / New York Post: Video ka filmuar rënien e çiftit shqiptar nga ballkoni, në fillim ra gruaja

Gazeta amerikane New York Post ka publikuar detaje të reja nga tragjedia e rëndë në Bronks, ku shqiptari Florind Belliu dyshohet se hodhi bashkëshorten...

“Fëmijët bërtitën ‘mami, mami’”, fqinjët tregojnë detaje rrëqethëse pas tragjedisë në New York

Detaje të reja janë zbardhur nga ngjarja tragjike në New York, ku çifti i shqiptarëve aktori Florind Belliu dhe bashkëshortja e tij, Ornela, humbën...

Tragjedi në Nju Jork: Bashkë me gruan shtatzënë vdes edhe aktori shqiptar, u hodhën nga ballkoni i katit të 6-të (EMRAT)

Thellohet tragjedia në Nju Jork, një çift shqiptarësh i ka dhënë fund jetës duke u hedhur nga ballkoni i katit të gjashtë të apartamentit...

Tragjedia në Himarë, Partia e Lirisë në mbështetje të protestës:  T’i tregojmë këtij regjim kriminal se populli shqiptar është Zot i fateve të veta

Një ngjarje e rëndë tronditi dje vëndin, ku një vajzë 7-vjeçare u përplas pë vdekje nga një skaf më Himarë teksa ishte duke u...

Të shtëna me armë në qendrën tregtare në Danimarkë, disa persona të plagosur (PAMJE NGA VENDNGJARJA)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në kryeqytetin danez në Kopenhagen. Sipas mediave të huaja mësohet se disa persona janë qëlluar me armë zjarri. Menjëherë...

Lajmet e fundit