Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
51 %
2.6kmh
0 %
Mër
16 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
28 °
Die
30 °
E mërkurë, 22 Shtator, 2021

TAG

tragetet nga greqia

Lajm i mirë për Sarandën dhe turizmin në jug, Shqipëria në listën e gjelbër nga Covid: Tragetet nga Greqia rinisin lundrimin drejt ujrave tona

Tragetet nga Greqia në Shqipëri dhe anasjelltas do të fillojnë punën pasi vendi ynë ëhstë futur në listën e gjelbër të vendeve, në bazë...

Lajmet e fundit