Tirana
light rain
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
87 %
3.6kmh
100 %
Mar
11 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
17 °
Sht
13 °
E martë, 28 Mars, 2023

TAG

trafiku

Hoxha: Polici nuk kap dot as grabitësin me biçikletë për shkak të trafikut të rënduar

Gazetari investigativ Artan Hoxha u shpreh se bllokimi i trafikut në Tiranë për shkak të punimeve që po kryhen në disa nga akset më...

Tiranasit dynden drejt plazhit, bllokojnë autostradën Tiranë-Durrës

I nxehti që ka mbërthyer vendin, i ka shtyrë banorët e kryeqytetit të drejtohen këtë të dielë për në plazhin e Durrësit dhe Gjirit...

Nis ndërtimi i Unazës së Vogël të Tiranës, ja si do të funksionojë qarkullimi i automjeteve dhe autobusave

Bashkia e Tiranës do të fillojë, mëngjesin e nesërm, punimet për ndërtimin, rikonstruksionin dhe rinovimin e Unazës së Vogël. Punimet do të zhvillohen në...

Trafik i “çmendur” në disa nga akset kryesore të Tiranës

Drejtuesit e automjeteve në kryeqytet janë duke u përballur me një trafik tepër të madh e thuajse të dalë jashtë kontrollit, në disa prej...

Misteri i vajzës që fliste në telefon sot në mes të autostradës Tiranë – Durrës

Një ngjarje e rrallë i ka tërhequr vëmendjen shoferëve të shumtë në autostradën Tiranë -Durrës, ku është vënë re një vajzë që qëndron mbi...

Aksident masiv në Tiranë, përplasen 16 makina

Një aksident masiv automjetesh ka ndodhur disa çaste më parë në zonën pranë Qafës së Kasharit në Tiranë. Të paktën 16...

Lajmet e fundit