Tirana
light rain
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
87 %
3.6kmh
100 %
Mar
11 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
17 °
Sht
13 °
E martë, 28 Mars, 2023

TAG

trafiku

AMBIENTI, MAKINAT, NAFTA, TRAFIKU

Unë mendoj që pasi janë bërë hapat e mësipërm dhe është rritur fuqia ekonomike e konsumatorëve, mund të kalosh tek ndalimi i makinave...

Njoftim i rëndësishëm nga Policia Rrugore: Kujdes! Masa shtesë për sezonin veror

Policia Rrugore njofton për aplikimin e disa masave shtesë gjatë sezonit veror me qëllim menaxhimin e trafikut dhe parandalimin e aksidenteve. ...

ME FOTO/ Këta janë 18 të arrestuarit e grupit të Met Kananit

 Arrestimi i këtyre personave, sipas njoftimit zyrtar të policisë, u bë pasi Prokuroria pranë Gjykatës së Shkallës së Parë për Krime të Rënda...

Ndalet urbani në Tiranë, 45-vjeçarja dergjet përtokë (FOTO)

Mëngjesi është orari kulminativ për transportin urban në kryeqytet, ku të gjithë nxitojnë për në punët e tyre. Për një grua...

Kujdes shoferë, policia ka strategji të re për trafikun në Tiranë me fillimin e shkollës

Me fillimin e vitit të ri shkollor, trafiku në kryeqytet kthehet në një problem serioz për qytetarët, por policia rrugore zotohet se këtë vit...

Lajmet e fundit