Tirana
clear sky
2.5 ° C
2.5 °
2.5 °
65 %
1.5kmh
0 %
Mër
11 °
Enj
14 °
Pre
16 °
Sht
14 °
Die
16 °
E mërkurë, 29 Mars, 2023

TAG

trafiku

Shqipëri-Francë ‘bllokon’ Rinasin, radhë e gjatë automjetesh

Atmosfera e zjarrtë e sfidës Shqipëri-Francë ka sjellë probleme dhe në rrethrrotullimin e Rinasit. Si pasojë e fluksit të madh të...

Trafik te ish-‘Shqiponja’, kamioni prishet dhe bllokon rrugën (FOTO)

Trafiku te rrethrrotullimi te ish-‘’Shqiponja’’ është rënduar në këto momente. Një kamion dhe një automjtet tip ‘’Benz’’ kanë bllokuar rrugën pa...

Trafik stresues, radhë makinash në 15 km distancë në aksin Vorë-Rinas-Fushë

Në jo pak raste punimet në mes të akseve rrugore kanë shkaktuar këtë verë dhe vite të kaluara vështirësi në qarkullimin e automjeteve....

Trafik i rëndë në aksin Laç-Mamurras, punimet bllokojnë qarkullimin e automjete

Trafiku në aksin Laç-Mamurras është rënduar së tepërmi në orët e fundit. Shkak për shtimin e radhëve kilometrike të automjeteve janë...

Rëndohet trafiku në Qafë Morinë, radhë kilometrike drejt Shqipërisë

Deri më tani, brenda 4 orëve në tokën shqiptarë kanë hyrë 2463 automjete. Shumica e të ardhurve nga Kosova vijnë për të kaluar...

ARRSH njoftim të rëndësishëm: Nisin punimet në këtë aks, si devijon trafiku

Autoriteti Rrugor Shqiptar bën me dije se duke filluar nga dita e premte do të kryhen punime në disa akse. ...

Pesë ton hashash në Itali, Indrit Buja bosi shqiptar që drejtonte trafikun me Ndrangheta-n (Detajet)

Një operacion i madh i Guardia di Financës, kapi më 2 mars 2018 5 ton hashash në Catanzaro. Antidroga italiane arrestoi një grup të...

Sot sërish punime në autostradën Tiranë-Durrës, ja si devijon lëvizja

Autoriteti Rrugor Shqiptar (ARRSH) njofton se sot do të ketë përsëri punime në autostradën Toranë Durrës. ARRSH bën me dije...

Lajmet e fundit