Tirana
broken clouds
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
75 %
1.5kmh
75 %
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
12 °
Sht
9 °
E martë, 31 Janar, 2023

TAG

trafiku

Rrugorja e Tiranës në gatishmëri për normalizimin e qarkullimit, prej orëve të para të mëngjesit

Kjo e hënë e 12 shtatorit e ka gjetur Tiranën me një fluks të lartë mjetesh në qarkullim, për shkak se është dita e...

Rama publikon videon: Kanë përfunduar 5 tunelet, te ish-Shqiponja është lehtësuar trafiku në hyrje dhe dalje të Tiranës

Kryeministri Edi Rama mëngjesin e sotëm e ka filluar duke publikuar pamjet nga Unaza e Madhe e Tiranës. Në llogarinë e tij në “Facebook”, ai...

Shqipëri-Itali-Ticino/ Policia godet trekëndëshin e trafikut të kokainë nga Zvicra, 9 të arrestuar

Një rrjet trafikantësh të dyshuar droge është çmontuar në Zvicrën qendrore. Shqipëria, Italia dhe Ticino, rajon italisht-folës në Zvicrën jugore. Ky është trekëndëshi i...

Sot “Dita pa makina”, ja si do të devijohet trafiku dhe kufizimi i automjeteve në kryeqytet (NJOFTIMI)

Sot në qytet rikthehet “Dita pa makina” duke bërë që qytetarët të lëvizin pa automjete dhe t’ua lënë vendin aktiviteteve të tjera. Ndërkohë për mbarëvajtjen...

“Paralizohet” trafiku në Tiranë, protestuesit bllokojnë kryqëzimin tek “Myslym Shyri”

Vijon protesta në kryeqytetet për rritjen e çmimeve. Nga Kryeministria qytetarët kanë lëvizur drejt Myslym Shyrit. Protestuesit kanë bllokuar një nga rrugët kryesore në Tiranë...

ARRSH njofton: Devijohet trafiku në Tiranë, këto janë akset ku nuk mund të kalohet sot dhe nesër

Si pasojë e punimeve që do të kryhen mbrëmjen e sotme dhe nesër do të devijohet trafiku nga Ura e lumit Lana deri te...

‘Rrethrrotullimi provizor te Astiri do të eleminohet’, ARRSH jep NJOFTIM të rëndësishëm për shoferët që do të kalojnë te ‘Sheshi Shqiponja’

ARRSH ka bërë një njoftim të rëndësishëm për të gjithë shoferët që do të kalojnë te pjesa ku po bëhet ndërtimi i Unazës së...

Qytetarët kthehen nga pushimet, policia tregon cilat janë akset më të rënduar nga trafiku. Vetëm gjatë pasdites vendosen 200 gjoba (DETAJE)

Pasditja e ditës së dielë gjatë muajve të verës është gjithmonë me trafik të rënduar, për shkak se pushuesit kthehen në qytetet e tyre,...

PIKA NEVRALGJIKE E TRAFIKUT/ Ndryshon lëvizja nga sheshi Shqiponja te Pallati me Shigjeta, Shkreli shpjegon PROJEKTIN

Plan i ri menaxhimi trafiku në nyjen e sheshit ‘Shqiponja’. Sot del leja e ndërtimit të veprës dhe punimet do të...

Shqipëri-Francë ‘bllokon’ Rinasin, radhë e gjatë automjetesh

Atmosfera e zjarrtë e sfidës Shqipëri-Francë ka sjellë probleme dhe në rrethrrotullimin e Rinasit. Si pasojë e fluksit të madh të...

Lajmet e fundit