Tirana
clear sky
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
37 %
2.6kmh
0 %
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
11 °
Sht
11 °
Die
9 °
E mërkurë, 1 Shkurt, 2023

TAG

trafikim droge

Trafik kokaine dhe pastrim parash, arrestohen tre të rinj shqiptarë dhe një zviceran në Itali

Katër persona kanë përfunduar në pranga nga policia italiane, tre prej tyre shqiptarë, pasi akuzohen për trafikim të lëndëve narkotike. Policia...

OFL zbarkon në Gjirokastër, u kërkon deklarimin e pasurisë KATËR të dënuarve për trafikim droge (EMRAT)

Operacioni Forca e Ligjit ka zbarkuar në Gjirokastër për t'u kërkuar vetëdeklarimin e burimeve të pasurisë 4 të dënuarve për trafikim të lëndëve narkotike....

Arrestohet shqiptari trafikant droge, kërkohej prej kohësh nga Interpoli (EMRI)

Skënder Jusufi është 65-vjeçari nga Durrësi i cili u arrestua ditën e sotme pasi kërkohej prej kohësh nga policia italiane.  65-vjeçari...

Transportonte 700 kile drogë në Itali, arrestohet në Rinas pronari i kamionit (EMRI)

Policia ka arrestuar në Rinas pronarin e kamionit i cili po transportonte 700 kile kanabis drejt Italisë vetëm dy ditë më parë.  Sipas njoftimit...

Lajmet e fundit