Tirana
moderate rain
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
82 %
6.2kmh
100 %
Die
13 °
Hën
16 °
Mar
16 °
Mër
16 °
Enj
17 °
E diel, 4 Dhjetor, 2022

TAG

trafikim droge

Shkatërrohet grupi kriminal që trafikonte drogë në Itali, anëtarët e bandës lidhje me organizata me bazë në Shqipëri dhe Brazil

Një mega-operacion është zhvilluar në Itali, ku është goditur një rrjetet që merrej me trafikimin e lëndëve narkotike. Bëhet me dije se në këtë operacion...

EMRI/ I shpallur në kërkim për trafikim droge, arrestohet 35-vjeçari në Berat

Një 35-vjeçar i shpallur në kërkim për trafikim të lëndëve narkotike ka rënë në prangat e policisë së Beratit. Bëhet me dije se në pranga...

EMRI/ I dënuar me 25 vite burg për trafikim droge, arrestohet në Durrës trafikanti i shumëkërkuar nga Italia

Një 55-vjeçar i shpallur në kërkim ndërkombëtar nga Italia për trafikim të lëndëve narkotike, ka rënë në prangat e policisë së Durrësit. Bëhet me dije...

EMRI/ Kanabis në formë çokollate në makinë, arrestohet 34-vjeçari në Tiranë

Një 34-vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Tiranës, pasi akuzohet për trafikim të lëndëve narkotike. Bëhet me dije se në pranga ka rënë...

Shisnin drogë në ishullin e Mykonos, arrestohen tre shqiptarë, kokainën e fshihinin në ulluqe

Tre të rinj shqiptar kanë rënë në prangat e policisë së Greqisë në Mykonos, pasi akuzohen për trafikim të lëndëve narkotike. Bëhet me dije se...

Mega-operacion në Itali, arrestohen 30 person që trafikonin drogë, mes tyre dhe shqiptarë

Një operacion i madh është shënuar ditën e sotme në Itali, ku kanë rënë në pranga 30 persona. “Ilvibonese” shkruan se gjatë këtij operacioni kanë...

Dalin detaje nga arrestimi Elsa Lilës: Kishte rolin e koordinatores, shqiptarët kanë bashkëpunuar me “bosin” e drogës

Arrestimi i Elsa Lilës në Itali ishte një nga lajmet më të bujshme të ditës së sotme, pasi këngëtarja akuzohet si bashkëpunëtore e një...

“Kush jemi ne të gjykojmë”, ish-banorja e Big Brother për arrestimin e këngëtares: Bota s’ka para për artin e Elsës, por krimb në para...

Arrestimi i Elsa Lilës në Itali ishte një nga lajmet më të bujshme të ditës së sotme, pasi këngëtarja akuzohet si bashkëpunëtore e një...

U lirua nga burgu i Ekuadorit bosi i trafikut të kokainës, Prokuroria italiane jep pretencën për Dritan Rexhepin

Dritan Rexhepi, i njohur si një nga bosët e trafikut të kokainës në Amerikën Latine, prej pak javësh ka lënë qelinë e burgut në...

Trafikim droge dhe mashtrim me kredi, arrestohen në Fier tre persona të shpallur në kërkim (DETJAE)

Tre persona të shpallur në kërkim për mashtrim me kredi dhe drogë kanë rënë në prangat e policisë së Fierit. Bëhet me dije se në...


Lajmet e fundit