Tirana
clear sky
1.5 ° C
1.5 °
1.5 °
35 %
5.1kmh
0 %
Die
5 °
Hën
4 °
Mar
6 °
Mër
6 °
Enj
7 °
E diel, 5 Shkurt, 2023

TAG

trafikanti

Gjykata italiane merr vendimin përfundimtar për Moisi Habilajn, më shumë se 15 vite burg për trafikantin e drogës, i arratisur në drejtim të paditur

Gjykata italiane ka marrë vendimin përfundimtar për Moisi Habilajn, duke e dënuar me 15 vite e 5 muaj me akuzën e trafikimit të lëndëve...

Përfitoi nga lufta, i shumëkërkuari maskohet si refugjat, përdorte dokumenta ukrainase për tu larguar…

I shumëkërkuar si trafikant droge, ky është Samet Durmus që duke shfrytëzuar luftën në Ukrainë tentoi të përdorte tranzit Shqipërinë duke u prezantuar si...

I VODHI drogën bandës shqiptare, nga FRIKA trafikanti falsifikoi vdekjen e tmerrshme të tij (PAMJE TË RËNDA)

Një trafikant droge falsifikoi vdekjen e tij për të shmangur burgun duke inskenuar një foto të tmerrshme të trupit të tij, që dukej sikur...

E sheh dritën e diellit vetëm një orë në ditë, avokati zbulon jetesën e trafikantit të njohur El Chapo në burgun e sigurisë së...

Trafikanti i njohur meksikan , El Chapo ndodhet pas hekurave që prej korrikut të vitit 2019, në një burg të sigurisë së lartë në...

Superoperacion në Itali, kapet 3.5 milion euro heroinë e fshehur në garazh, arrestohet trafikanti shqiptar

Një 47-vjeçar shqiptar ka rënë në prangat e policisë italiane. Mësohet se shqiptari, jetonte prej disa kohës në Urago Mella dhe...

Ishte dënuar me 5 vite burg, arrestohet trafikanti i shumëkërkuar në Shkodër (EMRI)

Policia e Shkodrës ka vënë në pranga një 30-vjeçar të shpallur në kërkim ndërkombëtar. Bëhet fjalë për Valentin Gjeloshin, banues në...

Kapen 84 kg kanabis në Tuz, trafikanti i shpëton policisë, kthehet në Shqipëri

Policia malazeze ka sekuestruar ditën e sdjeshme në qytetin e Tuzit 84 kg kanabis. Lënda narkotike, e ndarë në 97...

Kapet trafikanti shqiptar i drogës në Itali (Emri)

Një 34-vjeçar shqiptar është arrestuar nga policia italiane në aeroportin “Falcone e Borsellino” të Palermos gjatë tentativës për t’u larguar në Milano. ...

Ishte shpallur në kërkim, kapet trafikanti i drogës në Lezhë (EMRI)

Policia e Lezhës ka vënë në pranga një person të shpallur në kërkim, për trafik droge. Në bashkëpunim me FNSH Tiranë, u...

U la i lirë trafikanti i kapur me 5 ton drogë në Vlorë, reagon KLD: Ka probleme serioze me ligjin

Këshilli i Lartë i Drejtësisë ka reaguar sot me anë të një njoftimi në lidhje me informacionet e transmetuara në median e shkruar dhe...

Lajmet e fundit