Tirana
few clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
88 %
1kmh
20 %
Mar
28 °
Mër
25 °
Enj
25 °
Pre
26 °
Sht
29 °
E martë, 21 Shtator, 2021

TAG

trafikantet e droges

SHÇBA nis hetimet për 20 zyrtarë të Policisë së Elbasanit, kanë lejuar trafikantët të mbjellin drogë, mbështeten nga persona me pushtet

Shërbimi për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat, nis hetimet për 20 zyrtarë të Policisë së Elbasanit, pasi dyshohet se kanë shpërdoruar detyrën duke lejuar...

Lajmet e fundit