Tirana
scattered clouds
29.5 ° C
29.5 °
29.5 °
48 %
4.1kmh
40 %
Hën
29 °
Mar
33 °
Mër
34 °
Enj
37 °
Pre
40 °
E hënë, 15 Gusht, 2022

TAG

trafikante droge

Rrëmbyes, pedofil dhe trafikantë droge, 23 “kriminelë të rrezikshëm” shqiptar kthehen nga Britania e Madhe

Tre “kriminelë të huaj të rrezikshëm” u kthyen me avion në Shqipëri nga Britania e Madhe të enjten, duke përfshirë trafikantë të drogës, një...

Akuza e fortë e Gazment Bardhit: Në zyrën e Edi Ramës hyjnë trafikantë droge nga mëngjesi në darkë

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi, ka bërë një akuzë të fortë ndaj kryeministrit Edi Rama, pasi tha se në zyrën e...

Policia e Tiranës aksion te Liqeni i Thatë, ‘shënjestër’ disa trafikantë droge

Policia e Tiranës po zhvillon një aksion blic në zonën e Liqenit të Thatë, në Tiranë. Burime për mediat raportojnë se aksioni po kryhet për...

OFL ‘hedh rrjetën’ në Fier, i dërgon formularin e vetëdeklarimit 4 TRAFIKANTËVE të DROGËS (EMRA-DETAJE)

Operacioni Forca e Ligjit i ka dërguar formularin e vetëdeklarimit 4 të dënuarve nga Fieri. Bëhet me dije se i është...

Lajmet e fundit