Tirana
scattered clouds
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
88 %
1.5kmh
40 %
Hën
26 °
Mar
25 °
Mër
25 °
Enj
23 °
Pre
16 °
E hënë, 20 Shtator, 2021

TAG

trafik

Rëndohet trafiku në aksin Vorë- Fushë Krujë, radha kilometrike e mjeteve “paralizon” qarkullimin e lëvizjes (VIDEO)

Një trafik i rënduar është krijuar ditën e sotme në aksin Vorë-Fushë-Krujë dhe anasjelltas. Mjetet kanë qëndruar prej disa minutash në radhë dhe vargu...

Çuan në Britani me dokumente false 400 SHQIPTARË, shkatërrohet banda e trafikantëve në Spanjë, 18 në pranga

Policia spanjolle ka arrestuar 18 anëtarë të një bande të cilët trafikuan më shumë se 400 emigrantë të paligjshëm shqiptarë në Mbretërinë e Bashkuar...

I riu sulmon gruan në trafik, ajo i del nga makina me shkop dhe i jep një mësim të mirë (Video)

Një video po bën xhiro në rrjetet sociale me mesazhin: Bravo vajzë! Në pamjet e filmuara shihet momenti kur një shofer doli nga makina e...

Infrastruktura, rruga e Golemit mbetet “ferri” i trafikut, probleme dhe në Vlorë

Në çdo sezon turistik, problemet nuk mungojnë. Ndryshojnë herë pas here, por ka diçka të mbetur njëlloj prej vitesh dhe nuk gjen zgjidhje: “ferri”...

VIDEO/ Firma “GECI” arnon asfaltin në autostradë në mes të ditës, paralizohet me orë të tëra trafiku në aksin Vorë-Tiranë

E paprecedentë ajo që ka ndodhur ditën e sotme në aksin Vorë-Tiranë, pasi firma “Geci” ka bllokuar autostradën për orë të tëra.Kjo firmë ka...

Radhë kilometrike në autostradën Elbasan – Tiranë, qindra makina ngecin në trafik

Kthimi i qytetarëve në kryeqytet ka krijuar radhë kilometrike në autostradën Elbasan-Tiranë.Në trafikun e rënduar janë bllokuar qindra automjete, me qytetarët që duket se...

Sot nisin punimet në lotin e parë të Unazës së Madhe, si do devijohet trafiku i mjeteve (DETAJE)

Sot mbasa orës 20:00 fillojnë punimet në lotin e parë të Unazës së Madhe në kryeqytet. Autoriteti Rrugor Shqiptar me anë të një postimi në...

Trafik 7 km në Tiranë-Durrës, bllokohet rruga nga mbikalimi i Rinasit deri te Dogana (VIDEO)

Pasditen e sotme autostrada Tiranë-Durrës është bllokuar duke shkaktuar radhë kilometrike makinash. Siç shihet dhe në pamjet e siguruara nga Newsbomb.al,...

VIDEO/ Trafik i rënduar në aksin Tiranë-Durrës, shkak bëhet karroca me kalë në autostradë dhe lopët që kullosin anës rrugës

Ashtu si pothuajse çdo ditë në këtë sezon veror, edhe ditën e sotme aksi Tiranë-Durrës është i mbingarkuar me makina, që ka sjellë edhe...

Paralizohet trafiku në aksin Vlorë-Llogara, radhë kilometrike që prej mesditës

Në aksin Vlorë-Llogara është paralizuar trafiku, për shkak të radhës kilometrike të makinave. Trafiku ka nisur që në orët e mesditës,...

Lajmet e fundit