Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
64 %
2.1kmh
0 %
Enj
39 °
Pre
32 °
Sht
35 °
Die
37 °
Hën
37 °
E enjte, 5 Gusht, 2021

TAG

trafik

Radhë të gjata kilometrike në Vlorë, Policia Rrugore njoftim urgjent për drejtuesit e mjeteve: Përdorni BYPASSI-in!

E diela e parë e gushtit, ka sjellë trafik të rënduar në shumë akse të vendit. Që në orët e para të mëngjesit fluksi i...

Radhë kilometrike makinash, trafik i rënduar në Vlorë

Pasditen dhe mbrëmjen e sotme në Vlorë, është krijuar trafik i rënduar. Siç shihet në video, automjetet dhe qytetarët kanë mbetur të bllokuar për shkak...

Trafik i rënduar në aksin Vorë-Maminas, shkak bëhet një aksident mes dy makinave

Një aksident në aksin Vorë-Maminas është bërë shkak i një tarfiku kilometrik në këtë aks. Fatmirësisht në aksident nuk u lëndua asnjë person, por trafiku...

Rëndohet trafiku në aksin Vorë- Fushë Krujë, radha kilometrike e mjeteve “paralizon” qarkullimin e lëvizjes (VIDEO)

Një trafik i rënduar është krijuar ditën e sotme në aksin Vorë-Fushë-Krujë dhe anasjelltas. Mjetet kanë qëndruar prej disa minutash në radhë dhe vargu...

Çuan në Britani me dokumente false 400 SHQIPTARË, shkatërrohet banda e trafikantëve në Spanjë, 18 në pranga

Policia spanjolle ka arrestuar 18 anëtarë të një bande të cilët trafikuan më shumë se 400 emigrantë të paligjshëm shqiptarë në Mbretërinë e Bashkuar...

I riu sulmon gruan në trafik, ajo i del nga makina me shkop dhe i jep një mësim të mirë (Video)

Një video po bën xhiro në rrjetet sociale me mesazhin: Bravo vajzë! Në pamjet e filmuara shihet momenti kur një shofer doli nga makina e...

Infrastruktura, rruga e Golemit mbetet “ferri” i trafikut, probleme dhe në Vlorë

Në çdo sezon turistik, problemet nuk mungojnë. Ndryshojnë herë pas here, por ka diçka të mbetur njëlloj prej vitesh dhe nuk gjen zgjidhje: “ferri”...

VIDEO/ Firma “GECI” arnon asfaltin në autostradë në mes të ditës, paralizohet me orë të tëra trafiku në aksin Vorë-Tiranë

E paprecedentë ajo që ka ndodhur ditën e sotme në aksin Vorë-Tiranë, pasi firma “Geci” ka bllokuar autostradën për orë të tëra.Kjo firmë ka...

Radhë kilometrike në autostradën Elbasan – Tiranë, qindra makina ngecin në trafik

Kthimi i qytetarëve në kryeqytet ka krijuar radhë kilometrike në autostradën Elbasan-Tiranë.Në trafikun e rënduar janë bllokuar qindra automjete, me qytetarët që duket se...

Sot nisin punimet në lotin e parë të Unazës së Madhe, si do devijohet trafiku i mjeteve (DETAJE)

Sot mbasa orës 20:00 fillojnë punimet në lotin e parë të Unazës së Madhe në kryeqytet. Autoriteti Rrugor Shqiptar me anë të një postimi në...

Lajmet e fundit