Tirana
clear sky
29.5 ° C
29.5 °
29.5 °
58 %
1kmh
0 %
Mër
29 °
Enj
40 °
Pre
32 °
Sht
36 °
Die
38 °
E mërkurë, 4 Gusht, 2021

TAG

trafik kanabisi

GJKKO dënon me 8 vite burg Reshat Radhimën, pjesë e grupit të Habilajt që trafikonte kanabis

Gjykata e Posaçme Kundër Krimit të Organizuar dhe Korrupsionit ka dënuar me 8 vite burg Reshat Radhimën, pjesë e grupit të Habilajve. Radhima akuzohet...

Lajmet e fundit