Tirana
clear sky
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
37 %
2.6kmh
0 %
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
11 °
Sht
11 °
Die
9 °
E mërkurë, 1 Shkurt, 2023

TAG

trafik droge

Apeli lë në burg Ben Çamin

Gjykata e Apelit ka dhënë sot masën “arrest me burg” për Lutfi Shabanin, i njohur edhe si Ben Çami, i akuzuar për trafik ndërkombëtar...

Lirohet nga burgu pronari i kompleksit luksoz në Farkë, Fejzo Zekaj, i akuzuar për trafik droge

Gjykata ka vendosur të ndryshojë masën e arrestit për pronarin e kompleksit të vilave në Farkë, Fejzo Zekaj, i arrestuar rreth tre javë më...

Ben Çami i dënuar me 10 vite burg në Itali për pjesëmarrje në organizatë kriminale dhe trafik droge

Lutfi (Artan) Shabani, i njohur dhe si Ben Çami, i cili aktualisht është i arrestuar dhe  ndodhet në burgun 313 në Tiranë,  nën masën...

Manjani shkarkon gardianin e kapur me 10 kg drogë

Ministri i Drejtësisë Ylli Manjani shkarkoi dje punonjësin e Policisë së Burgjeve, Elton Lala, 29 vjeç, menjëherë pas arrestimit të tij në flagrancë. Mbi...

Manjani shkarkon gardianin e kapur me 10 kg drogë

Ministri i Drejtësisë Ylli Manjani shkarkoi sot punonjësin e Policisë së Burgjeve, Elton Lala, 29 vjeç, menjëherë pas arrestimit të tij në flagrancë ditën...

Ish-kryetari i Komunës Kaçinar lirohet nga burgu sepse..gërhiste natën

Gjykata e Lezhës ka liruar nga burgu ish-kryetarin e Komunës, Petrit Bardhi, duke pranuar ndrsyhimin e masës së sigurisë të kërkuar nga avokati i...

Policia gjen një gomone në lumin Vjosë, dyshohet se do përdorej për trafik droge

Një aksion i përbashkët mes njësisë speciale “Delta Force”, Policisë së Vlorës dhe asaj Kufitare, ka çuar në zbulimin e një gomoneje të parkuar...

Ekstradohet në Itali 61 vjeçari nga Tirana i dënuar për trafik droge

Një 61 vjeçar nga Tirana është ekstrafuar drejt Italisë pasi ishte shpallur në kërkim ndërkombëtar për trafik të lëndëve narkotike në bashkëpunim. ...

Finalizohet operacioni “Labidari”, prangosen 3 persona për trafik droge në Tiranë

Policia e Tiranës ka arrestuar 3 persona për trafik narkotikësh gjatë operacionit “Labidari”, i cili është finalizuar me sukses. Nën pranga janë vendosur shtetasit:...

Lajmet e fundit