Tirana
few clouds
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
68 %
1.5kmh
20 %
Mar
21 °
Mër
27 °
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
25 °
E martë, 28 Shtator, 2021

TAG

tradhti

Burri akuzon gruan në emision: Flet me dashnorë e më fëlliqe, burrëria ime humbi sot këtu

Në seancën e ndërmjetësimit “Shihemi në gjyq” tek E Diela Shqiptare ka qenë Besnikja me bashkëshortin e saj Xhevdetin të cilët kanë një krisje...

E thotë studimi: Burrat të “çmendur” pas Kombëtares, 3 në 10 gra italiane tradhëtojnë gjatë ndeshjes së Europianit

Një në tre gra italiane tradhëtojnë gjatë ndeshjes së ekipit kombëtar në Kampionatin Europian. Kjo është vërtetuar nga një sondazh i bërë nga Gleeden,...

E tradhëtoi me psikologen 20 vite më të re, Alma Bektashi i jep fund martesës 25-vjeçare

Këngëtarja e njohur kosovare, Alma Bektashi është një ndër personat të cilët është përpjekur me fanatizëm ta mbajë jetën private sa më larg mediave. Edhe...

Kreshnik Spahiu: Shqiptarët tradhtojnë më lehtë gruan që kanë 30 vjet të martuar, sesa partinë që kanë 30 vjet duke e votuar.

Nga Kreshnik Spahiu Verën e kaluar, kam kontaktuar me 6 partitë e reja të krijuara në Shqipëri. Me të gjashta unë dhe njerzit e mi, u...

Me lot në sy, vjehrra rrëfen historinë e nuses: Boti fjeti gjithë natën në hotel me të, ja çfarë i tha polici për gruan...

Një 60-vjeçare e cila jeton në një fshat të Urës Vajgurore ka rrëfyer historinë e nuses së djalit. Ajo ishte e...

Dështimi i negociatave, Zaev: Ishte tradhti! Jam shumë i frikësuar se mund të nxitet kthimi i nacionalizmit dhe ekstremizmit

Kryeministri i Maqedonisë së Veriut, ka paralajmëruar se marrëveshja me Graqinë që çoi në riemërimin e vendit të tij, është në rrezik. ...

Akuzoi partneren për tradhti, Rezart Veleshnja publikon mesazhet që i dërgon ‘dashuria’

Vetëm dy ditë më parë bënë bujë të madhe deklaratat e aktorit të “Portokallisë”, Rezart Veleshnja, i cili akuzonte të dashurën e tij për...

Kapi burrin mat në autobus, gratë rrihen keq (VIDEO)

Një grua është xhindosur pasi ka kapur bashkëshortin e saj duke biseduar me një femër tjetër. Gruaja i është sulur femrës...

Lajmet e fundit