Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
87 %
1kmh
0 %
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
Die
24 °
Hën
24 °
E enjte, 6 Tetor, 2022

TAG

tradhetia

Sjellja e babait në Librazhd, Lubonja: Duhet ta merrte vajzën në mbrojtje, sime bije i kam thënë ke kohë të provosh, të takosh burra...

Analisti Fatos Lubonja, duke folur në lidhje me ngjarjen e rëndë të ndodhur në Librazhd, ka zbuluar se cili do të ishte reagimi i...

Imami shqiptar: Ka tendenca për të zbutur deri në hiçgjë aktin e tradhëtisë, duke ia vënë fajin “dëmeve kolaterale”

Imami Alban Çuli, duke komentuar mbi tradhëtinë nisur nga rasti i ngjarjes në Librazhd, thotë se ka tendenca për minimizimin e aktit të tradhëtisë,...

Rasti në Librazhd, Robert Aliaj: S’ka tradhëti kur nuk ka lidhje shpirtërore

Artisti Robert Aliaj komenton rastin e tradhëtisë bashkëshortore në Librazhd, ku familja e djalit kapi nusen në shtrat me të dashurin dhe videon e...

“Nuk do të hajë vetëm fasule”, habit këngëtarja shqiptare: Jam tradhëtuar, por ia bëj hallall nëse burri “del ndonjëherë nga shinat”

Big Mama ka pranuar është tradhtuar, por të nuk ka qenë problem. Në një intervistë për mediet në Kosovë, këngëtarja u shpreh se s’është...

Princesha e Dubait ndau truprojën e saj nga gruaja e tij, e pagoi 1.2 milion paund që mos të tregonte lidhjen intime

Ish-gruaja e sundimtarit të Dubait i pagoi të dashurit të saj truprojës britanik 1,2 milion paund për të heshtur në lidhje me marrëdhëniet intime...

Mori vesh që i fejuari e tradhëtoi, këngëtarja bën veprimin që nuk na e priste mendja

Ajo është një nga reperet më të pëlqyera, por që pas tradhëtisë së të fejuarit ajo nuk u duk më në publik, duke pranuar...

Kjo foto zbuloi tradhëtinë e burrit

Një foto që në pamje të parë duket e pafajshme, u bë shkak për ndarjen e një çifti në Rusi. Gruaja...

Profesori dhe gazetari në krah të Elvis Naçit: S’ka asnjë të keqe që gruaja të bëhet e bukur për burrin e vet

Teologu Elvis Naçi është kthyer në qendër të vëmendjes mediatike e debatit në rrjetet sociale për shkak të një videoje ku ai flet për...

Video e tradhëtisë në sy të fëmijëve, publikohet e plotë çfarë ndodhi atë ditë

Kunata: A të ka pëlqyer? I pafsh hajrin. Këta fëmijë mi lini rehat se janë të vëllait tim.

Burri bën rrëfimin e vështirë: Dashnori me gruan time më morën në telefon kur ishin të shtrirë lakuriq në krevat

Alfred Karaj, 34 vjeç, nga Fushë-Kruja ka rrefyer një pjesë të vështirë te jetes së tij në studion e emisionit “ Me Zemër të...

Lajmet e fundit