Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
87 %
1kmh
0 %
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
Die
24 °
Hën
24 °
E enjte, 6 Tetor, 2022

TAG

tradheti

Tradhëtia në Librazhd,  Arbana Osmani jep mendimin e saj: Turp….

Tradhëtia e nuses nga Librzhdi ka qenë kryefjala e mediave gjatë ditëve të fundit. Në lidhje me këtë ngjarje ka reaguar dhe moderatorja Arbana...

“Nuk duhet paragjykuar kush ka 2-3 apo 5 të dashur”, Azizaj: Deputeti i zonës të kishte shkuar të takonte të renë

Drejtori i Qendrës për të Drejtat e Fëmijëve, Altin Azizaj, ka komentuar ngjarjen e Librazhdit ku nusja u gjet duke tradhëtuar bashkëshortin nga vjehrri...

Rasti në Librazhd, Robert Aliaj: S’ka tradhëti kur nuk ka lidhje shpirtërore

Artisti Robert Aliaj komenton rastin e tradhëtisë bashkëshortore në Librazhd, ku familja e djalit kapi nusen në shtrat me të dashurin dhe videon e...

U kap me të dashurin në shtrat, nusja nga Librazhdi dhunohet nga i ati pas aktit të tradhtisë

Një ngjarje e pazakontë ndodhi pak ditë më parë në Librazhd. Disa medie raportuan se vjehrri, vjehrra dhe disa të afërm kanë kapur “mat”...

Vrasja e çiftit shqiptar në Francë, Prokuroria: Sherri nisi për tradhti, burrë e grua u gjetën të vdekur në tualet nga fëmijët

Prokurori publik ka dhënë detaje lidhur me ngjarjen tragjike të së martës (26 prill), kur çifti me origjinë nga Kosova u gjet i vdekur...

Putin arreston shkencëtarin kryesor të kërkimeve hipersonike “top secret” pasi spiunoi te NATO

Një gjykatë në Rusi ka urdhëruar sot arrestimin e një 73-vjeçari shkencëtar, specialist në fushën e kërkimeve hipersonike. Gjykata urdhëroi që ai të mbahet...

Kjo foto zbuloi tradhëtinë e burrit

Një foto që në pamje të parë duket e pafajshme, u bë shkak për ndarjen e një çifti në Rusi. Gruaja...

Video e tradhëtisë në sy të fëmijëve, publikohet e plotë çfarë ndodhi atë ditë

Kunata: A të ka pëlqyer? I pafsh hajrin. Këta fëmijë mi lini rehat se janë të vëllait tim.

Kjo është arsyeja kryesore pse tradhëtojnë femrat. Po meshkujt e martuar?

Sikurse ka varësi me komponent gjenetik ndaj alkoolit apo bixhozit, ashtu ndodh edhe me tradhetinë./beautycare/

Lajmet e fundit