Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
48 %
1kmh
0 %
Mar
28 °
Mër
27 °
Enj
25 °
Pre
26 °
Sht
27 °
E martë, 17 Maj, 2022

TAG

toyota yaris

Prokuroria Federale e BELGJIKËS thërret Artan Hoxhën, gazetari do dëshmojë për ÇËSHTJEN E BUJSHME

Gazetari Artan Hoxha është thirrur për të dëshmuar nga prokruroria federale belge lidhur me çështjen e "Toyota Yaris". Lajmin e ka bërë me dije vetë...

“Tani nuk del se ka frikë se e godasin me vezë demokratët”, Berisha për Bashën: Duhet të ishte në qeli për deklaratën që bëri...

Ish-kryeministri Sali Berisha ditën e sotme prezantoi në fshatin Bubullimë të Lushnjës kandidatin Elton Bano për zgjedhjet e 6 marsit. Gjatë fjalës së tij Berisha...

“Basha është vënë në siklet”, gazetari Hoxha: Belgët dyshojnë se denoncimi i “Toyota Yaris” u bë për t’i hapur rrugë një ngarkese më të...

Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha u mor në pyetje nga prokurorët belgë, disa ditë më parë në ambientet e SPAK, pasi ishte ai...

Artan Hoxha: Basha nuk e mendoi se çështja “Toyota Yaris” do hetohej nga belgët

Gazetari Artan Hoxha u shpreh mbrëmjen e sotme se kryedemokrati Lulzim Basha nuk e kishte menduar kurrë se çështja “Toyota Yaris” do të hetohej...

“Nuk pati negociata për vettingun”, socialistët nisin diskutimet për reformën territoriale dhe zgjedhore, Balla: Presim sugjerime

Kreu i grupit të PS Taulant Balla, ka thënë sot se shumë shpejt do të nisin diskutimet për dy komisione të posaçme që do...

“I bien me çokë kur bën gabime”, Ristani për Bashën: Pas belgëve do merret në pyetje edhe nga prokurorët amerikanë

Anëtari i Komisionit të Rithemelimit të Partisë Demokratike Arben Ristani komentoi marrjen në pyetje të kreut të PD Lulzim Basha nga prokurorët belgë ditën...

Prokurorët belgë përsëri në SPAK, pyetën Lulzim Bashën dhe 22 persona të tjerë, “Toyota Yaris” do gjykohet në Bruksel

Prokurorët belgë që morën dje në pyetje kryetarin e PD Lulzim Basha, mësohet se kanë pasur dhe një listë me 22 persona të tjetër...

Basha përfundon dëshminë në SPAK: Hetimi për “Toyota Yaris” vijon në Belgjikë! Paratë janë ende të konfiskuara, nuk i kam marrë unë siç më...

Kryedemokrati Lulzim Basha ka përfunduar dëshminë e tij në Prokurorinë e Posaçme me prokurorët belgë për çështjen "toyota Yaris", ku u konfiskuan 3.4 milionë...

Publikohet DOKUMENTI/ Kërkesa e Prokurorisë belge për çështjen “Toyota Yaris”, Lulzim Basha është thirrur si DËSHMITAR

Mbrëmjen e sotme gazetari Çim Peka ka publikuar dokumentin që sipas tij ëhtë thirrja e Lulzim Bashës si dëshmitar në Prokurorinë belge për çështjen...

“TOYOTA YARIS”/ Artan Hoxha zbulon SMS-në që mori zyrtari i Policisë një ditë para se Basha të denonconte në Parlament 5 milionë eurot

Gazetari Artan Hoxha ka zbuluar në emisionin “Opinion” mesazhin që ka marrë një zyrtar i Policisë së Shtetit një ditë para se Lulzim Basha...

Lajmet e fundit