Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
27 %
6.2kmh
0 %
Pre
25 °
Sht
27 °
Die
27 °
Hën
27 °
Mar
29 °
E premte, 20 Maj, 2022

TAG

toronto

Jo vetëm në muajt e ngrohtë! Ja pse duhet vizituar Kanadaja edhe në dimër, por ka një kusht

Toronto po shkon drejt heqjes së të gjitha kufizimeve nga situata pandemike deri në mars 2022. Gjatë pandemisë Toronto dhe qytete të tjera "vuajtën"...

Sulm TERRORIST në Kanada? Furgoni përplas me furi turmën e njerëzve

Një incident i rëndë është regjistruar pak momente më parë në Toronto të Kanadasë, ku një furgon ka kaluar barrierat e padonales duke përplasur...

Lajmet e fundit