Tirana
broken clouds
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
55 %
2.6kmh
75 %
Pre
17 °
Sht
16 °
Die
14 °
Hën
12 °
Mar
10 °
E premte, 9 Dhjetor, 2022

TAG

topless

Aktorja iraniane proteston në mënyrën e saj, heq shaminë dhe del “topless”: Çdo grua ka të drejtë të veshë atë që do

Aktorja e njohur iraniane Elnaaz Norouzi hoqi hixhabin dhe është shfaqur topless në shenjë proteste topless praktikave autoritare të regjimit në Teheran, të cilat...

Kryeministrja e Finlandës kërkon ndjesë për foton “topless” duke u puthur me një femër tjetër

Kryeministrja e Finlandës, Sanna Marin ka kërkuar falje për fotografinë dy grave duke u puthur me një grua tjetër teksa të dyja kanë ngritur...

“Më puth b*thën e bardhë”, Britney Spears pozon “topless” dhe flet kundër operacioneve plastike: Më mirë të hidhem nga një shkëmb sesa…

Këngëtarja me famë botërore Britney Spears është shumë e dashur për publikun, jo vetëm për sukseset, por dhe për karakterin e saj. Së fundmi këngëtarja...

FOTO/Protestuesja në Londër marshon “topless”, thotë se nuk e bëri për famë por….

Një protestuese në Londër kundër ndryshimeve klimatike është bërë virale në rrjetet sociale. 31-vjeçarja Laura Amherst ka tërhequr vëmendjen pasi ka protestuar topless, ndërsa në...

Gjysmë zhveshur në mes të arës, modelja shqiptare mbulon gjoksin me duar (FOTO)

Modelja Arta Nitaj gjithmonë tëheq vëmendjen e publikut me pozat tejet seksi që ajo poston. Bukuroshja me linja perfekte është shumë aktive në rrjetet sociale,...

Me foto “topless”, modelja e njohur i “vë flakën” rrjeteve sociale (VIDEO)

Modelja e njohur, Irina Shayk gjithmonë di si të tërheqë vëmendje.  E bukur, me forma perfekte dhe sensuale ajo është një ndër femrat më...

Një grua “topless” arrestohet në ceremoninë e varrimit të Princit Philip (VIDEO)

Ditën e djeshme iu dha lamtumira e fundit princit Philip, bashkëshortit të ndjerë të mbretëreshës së Britanisë, Elizabeta II. Në ceremoniën morën pjesë vetëm 30...

Këngëtarja shqiptare pozon “topless”, mbulon gjoksin vetëm me një kapele… (FOTO)

Dafina Zeqiri është një ndër këngëtaret më të ndjekura dhe të komentuara në showbizin shqiptar. Ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale ku herë pas...


Lajmet e fundit