Tirana
scattered clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
88 %
3.1kmh
40 %
Enj
22 °
Pre
26 °
Sht
27 °
Die
21 °
Hën
23 °
E enjte, 29 Shtator, 2022

TAG

topalli

Revoltohet keq Topalli: O padrejtësi! O gjykatës të pashpirt! O shtet i kalbur!

Deputetja Jozefina Topalli ka shpërthyer ndaj gjykatës dhe qeverisë, pas dëshmisë tronditëse të një 18-vjeçari jetim në gjykatë, i cili tha se braktisi shkollën...

Revoltohet Topalli: Nëna i mori fëmijët e përgjakur në duar, në spital nuk i dhanë as qetësues

Deputetja e Partisë Demokratike, Jozefina Topalli, ka folur e revoltuar në Parlament për aksidentin e rëndë në Kavajë me pasojë vdekjen e dy fëmijëve....

Ngjarjet në Kuvendin e Kosovës, reagon ashpër Topalli: E papranueshme!

Pas zhvillimeve në Kuvendin e Kosovës, deputetja e PD-së, Jozefina Çoba Topalli, ka reaguar ashpër duke thënë se çfarë na ndodhur sot gjatë seancës...

Jozefina Topalli rrëfen ngjarjen tronditëse në Vlorë: Si më vunë kallashnikovin në kokë

Ish-kryetarja e Parlamentit, Jozefina Topalli ka rrëfyer për herë të parë një ngjarje që i ka ndodhur në qytetin e Vlorës, gjatë fushatës për...

Lajmet e fundit