Tirana
scattered clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
88 %
3.1kmh
40 %
Enj
22 °
Pre
26 °
Sht
27 °
Die
21 °
Hën
23 °
E enjte, 29 Shtator, 2022

TAG

topalli

Akuza e rëndë e Topallit: Janë minutat e fundit që po mbushin kutitë me fletë, Luli po vjedh vota

Jozefina Topalli vetëm 45 minuta përpara mbylljes së kutive të votimit bën akuzën ndaj kandidatit të PD për kryetar Lulzim Bashën. “Falenderoj...

Topalli zbulon atë që ka ndodhur për herë të parë sot në Shqipëri: Vetëngrirja e Bashës është sharlatanizëm

Ish kryetarja e Kuvendit, Jozefina Topalli, gjatë një interviste në televizionin ‘News 24”, ka folur për atë që ka ndodhur në PD dhe për...

Shpërthen Topalli: Ndjej neveri, Basha më keq se Enver Hoxha

Ish-kryetarja e Parlamentit, Jozefina Topalli e ftuar në emisionin “Debati në Channel One”, ka lëshuar akuza të forta ndaj Lulzim Bashës dhe mbështetësve të...

Lëvizja “Basha ik”, Flet Topalli: Pse s’jam te lista

Jozefina Topalli, e cila nuk u kandidua nga Basha në Shkodër ka folur për herë të parë për lëvizjen “Basha ik”. Topalli...

“Marrëveshja PD-PS sjell vdekjen e…”, Topalli akuza të rënda: Lista e Bashës është e bizneseve dhe familjes së tij. “Loja” e Berishës

Fatos Lubonja i vendosur përballë Jozefina Topallit analizon situatën politike dhe se kush fshihet pas marrëveshjes Rama-Basha sipas tij.  Gjatë emisionit...

“Pse Berisha i jep pozicione kot Bashës?” Topalli përgjigjet: Sot e kam më të vështirë se kur kisha kallashnikovin te koka

Jozefina Topalli flet për herë të parë në një studio televizive për lënien jashtë listave të 25 qershorit dhe akuzat që ka hedhur së...

Lajmet e fundit