Tirana
scattered clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
88 %
3.1kmh
40 %
Enj
22 °
Pre
26 °
Sht
27 °
Die
21 °
Hën
23 °
E enjte, 29 Shtator, 2022

TAG

topalli

A do t’i rikthehet politikës? Jozefina Topalli jep përgjigjen befasuese

Ajo është një nga figurat që ka spikatur në politikë dhe në parlamentarizmin shqiptar. E fortë dhe e drejtpërdrejtë, Jozefina Topalli është e para...

Patozi paralajmëron parti të re: I kërkova Topallit të garojë përballë Bashës, shpresoj që…

Astrit Patozi deklaruar në studion e Real Story në Vizion Plus, se i ka kërkuar Jozefina Topallit për të kandiduar përball Bashës.Por sipas tij...

Basha i ‘shtrin dorën’, Jozefina Topalli i kthehet ashpër: U rrëzove! Tani hipi avionit dhe ik në…

Tani Lulzim Basha hypi avionit dhe ik ne Holande; Keshtu çlirohet dhe PD nga pengmarrja.

Akuza e fortë e Topallit: PD parti e kunatit, deputetët duhet t’i përgjigjen atij për…

Me Lulzim Bashën në krye, Jozefina Topalli është e bindur që Partia Demokratike nuk vjen dot në pushtet. Ajo hedh akuza të...

Topalli e Imami: Basha nuk vjen asnjëherë në pushtet! Thirri kongresin pas artikullit të “Mother Jones”

Jozefina Topalli dhe Arben Imami, dy figura të rëndësishme të Partisë Demokratike e lidhin vendimin e Lulzim Bashës për të thërritur Kongresin e partisë...

Akuza e rëndë e Topallit: Basha është në listëpagesën e Ramës dhe të oligarkëve

Ish-nënkryetarja e Partisë Demokratike, Jozefina Topalli i sheh si farsë të Lulzim Bashës, ndryshimet në statutin e partisë. Në një intervistë për Tv Klan,...

Topalli befason, kë votoi Bashën apo Selamin? Zbulon ku e vuri “kryqin e madh”

Ish-deputetja e PD Jozefina Topalli ka zbuluar për herë të parë për kë e dha votën e saj në zgjedhjen e kryetarit të ri...

Lajmet e fundit