Tirana
clear sky
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
49 %
0.5kmh
0 %
Mër
7 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
17 °
Die
17 °
E mërkurë, 29 Mars, 2023

TAG

topalli

Jozefina Topalli thirrje demokratëve: Të lënë mënjanë ndasitë, vetëm të bashkuar ndryshojmë situatën në vend

Ish-kryetarja e Kuvendit, Jozefina Topalli, ka deklaruar se Partia Demokratike duhet të ecë përpara e bashkuar duke lënë mënjanë ndasitë mes dy grupimeve brenda...

Ilir Beqaj: Në Shkodër marrim 4-5 mandate. Topalli dhe Patozi i marrin vota PD-së

Deputeti socialistë Ilir Beqaj duke komentuar situatën politike në vend, por kryesisht në qarkun e Shkodrës, tha se epërsia e PS është e sigurtë....

Mesazhi i fortë i Topallit, publikon foton me Berishën dhe Azem Hajdarin: Kur kishim opozitë

Sot u mbushën 22 vite nga vrasja e pishtarit të demokracisë. Azem Hajdari. Për ta kujtuar, ish-kryeparlamentarja Jozefina Topalli ka publikuar...

Jozefina Topalli mesazh të koduar nga karantina, i bën ‘suport’ Bregu: Në udhëtimin e jetës do të hasni shumë maska dhe pak fytyra

Ish-kryeparlamentarja Jozefina Topalli në këto ditë ku pandemia Covid-19 është kthyer në kërcënim duke bllokuar dhe aktivitetet normale ka bërë një postim misterioz në...

Nga deputetja e ‘këpëratave’ e te Kostaq Papa, Jozefina Topalli tallet me listën e Bashës: E ka kthyer PD-në në karnevale (VIDEO)

Ish-nënkryetarja e Kuvendit Jozefina Topalli ka sulmuar kreun aktual të PD, Lulzim Basha, duke thënë se 'e ka kthyer PD-në në karnevale', ndërsa ka...

“Bashës i shkon për shtat të dënohet si falsifikator”, Balla kujton çfarë ka thënë Jozefina Topalli për kryedemokratin

Kështu shprehet kreu i grupit parlamentar të PS-së, Taulant Balla, i pyetur rreth gjyqit ndaj kreut të PD-së Lulzim Basha. Balla...

Kërkoi ringritjen e PD, Nard Ndoka i përgjigjet ashpër Topallit: Qetësoju Jozefinë, po vajton pushtetin e humbur! Nëse Lulzim Basha bën GABIM nesër nuk...

Kreu i demokristianëve, Nard Ndoka i është përgjigjur ashpër, ish-deputetes së PD, Jozefina Topallit për deklaratën e kësaj të fundit ndaj Lulzim Bashës. ...

Dogjën KZAZ brenda klasës, vjen reagimi i FORTË i Topallit: Një demokrat i vërtetë nuk djeg shkolla e as mandate

Ish-deputetja e Partisë Demokratike, Jozefina Topalli ka reaguar pas skenave të dhunës dhe flakëve në një shkollë të Shkodrës, ku u dogjën materialet e...

Jozefina Topalli në Milano, jep lajmin e gëzueshëm për të birin

Ish-kryeparlamentarja Jozefina Topalli ndodhet sot në Milano, Itali, për të qenë pjesë e ditës së rëndësishme të të birit.   Genar...

Është 55 vjeçe por Jozefina Topalli shfaqet më në formë se kurrë (FOTOT)

Ish kryeparlamentarja Jozefina Topalli, është një grua e cila ka lënë gjurmë në jetën politike shqiptare për natyrën e saj rebele e përplasjet e...

Lajmet e fundit