Tirana
light rain
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
88 %
1.5kmh
75 %
Mar
24 °
Mër
25 °
Enj
26 °
Pre
25 °
Sht
20 °
E martë, 30 Maj, 2023

TAG

Top Story

“Taulant, të kujtohen këto pamje?” Grida Duma i nxjerr Ballës VIDEOT kur PS i binte bilbilave në Parlament

Grida Duma i ka nxjerrë mbrëmjen e sotme kryetarit të Grupit Parlamentar të PS-së, Taulant Balla, pamjet ku në vitin 2006 deputetët socialist i...

Habit gazetari: Kriminelët më kanë treguar se kanë kamera të fshehura mes gjetheve të pemëve! Punësojnë edhe hackera për…

Gazetari Arjan Curri thotë se kriminelët në vend, jo vetëm që kanë montuar një numër tepër të madh kamerash, por sipas tij, kanë punësuar...

Prerja e “fijeve” të krimit në vend, Mullai: Janë hequr 299 kamera, strategji e re për të rritur sigurinë

Zëdhënësi i Policisë së Shtetit, Gent Mullai, ka deklaruar se aksioni për heqjen e kamerave të vendosura nga bandat kriminale në disa qytete të...

“Nënqesha”, Grida Duma e nis emisionin duke rrëfyer bisedën me Lulzim Bashën: Kryetarët vranë garën dhe meritokracinë

Grida Duma është shfaqur sot për herë të parë në profesionin e saj të ri, moderatore e emisioinit “Top-Sotory” në Top Channel, një kthesë...

VIDEO/ Me skaletë në duar Grida Duma gati për të nisur emisionin

Ashtu si dhe u bë me dije disa ditë më parë nga Lori Hoxha, ish-deputetja Grida Duma, këtë të hënë do të startojë emisionin...

VIDEO / Publikohet spoti i emisionit të Grida Dumës te Top Channel: Shqipëria e vonuar nga paktet e errëta

Publikohet spoti i emisionit “Top Story” që tashmë do të drejtohet nga ish-deputetja demokrate Grida Duma në Top Channel. Emisioni do të transmetohet çdo të...

E hëna nuk gjen “Top Story”-n, Top Channel LARGON Sokol Ballën

Si çdo fillim jave në orën 21:00 në “Top Channel” fillonte transmetimi i emisionit “Top Story” nga Sokol Balla. Mirëpo, mbrëmjen e sotme në ekran...

“Hakmarrje e pastër”, Top Channel tjetër “goditje” për emisionin investigativ, autori i përgjigjet edhe motrës së Rezart Taçit

Top Channel vijon “hakmarrjen” siç e cilëson gazetari Endrit Habilaj, ndaj emisionit të tij Top Story. Pas largimit nga ky ekran, pjesëve të mëparshme...

Akuzat për GJOBËVËNIE mes Top Channel dhe emisionit, Unioni i Gazetarëve: Zbulon KORRUPSIONIN dhe CENSURËN në mediat e vendit!

Unioni i Gazetarëve Shqiptarë ka reaguar pas përplasjes mes drejtorit të emisionit “Top Story” dhe televizionit Top Channel, duke thënë se akuzat dhe kundërakuzat...

Top Channel e akuzoi si GJOBAXHI, kundërpërgjigjet redaktori i Top Story: Sokol Balla, a po i vë gjobë fabrikave të prodhimit të vezëve? Zonja...

Emisioni Top Story dhe televizioni Top Channel i kanë ndarë rrugët në mënyrë jo paqësore, pasi në faqen zyrtare të emisionit në facebook, Top...

Lajmet e fundit