Tirana
scattered clouds
30.5 ° C
30.5 °
30.5 °
40 %
4.6kmh
40 %
Mër
29 °
Enj
34 °
Pre
32 °
Sht
30 °
Die
27 °
E mërkurë, 10 Gusht, 2022

TAG

Top Channel

Hakerat 30 milionë euro gjobë Qeverisë? Edi Rama sulmon Top Channel: Ndaloni menjëherë shpifjet! Është e turpshme të gënjeni popullin

Kryeministri Edi Rama sulmon Top Channel dhe e konsideron të turpshëm e të pavërtetë një lajm të publikuar nga media më e madhe kombëtare...

“Hola Nardi”, ish-deputeti Nard Ndoka lë politikën për televizionin, do të drejtojë në Top Channel emisionin e tij (TË FTUARIT SPECIALË)

Ish-deputeti Nard Ndoka do t'i futet një fushe të paeksploruar deri më tani për të, moderimit, pasi do të drejtojë një emision në televizionin...

“Shakaja” e Top Channel për presidentin, përgjigjet Gjergj Luca: Kur pashë kronikën m’u kujtua Tani, a e sheh nga andej që këta njerëz…

Gjergj Luca, sipërmarrësi i njohur i industrisë ushqimore, ka reaguar menjëherë pas kronikës së publikuar në Top Channel. Kronika ironizonte ftesat e qeverisë për “Shoqërinë...

Pas Eni Vasilit, një tjetër moderatore largohet nga “Top Channel”

Një tjetër moderatore ka vendosur që të largohet nga Top Channel. Sidorela Gjoni ishte një nga figurat kryesore të Top News, ka drejtuar disa emisione...

“Hakmarrje e pastër”, Top Channel tjetër “goditje” për emisionin investigativ, autori i përgjigjet edhe motrës së Rezart Taçit

Top Channel vijon “hakmarrjen” siç e cilëson gazetari Endrit Habilaj, ndaj emisionit të tij Top Story. Pas largimit nga ky ekran, pjesëve të mëparshme...

Skandali me “gjobaxhinjtë” te Top Channel, motra e Rezart Taçit pyet gazetarin: A i vure gjobë tim vëllai?! Bëre dy emisione me shpifje e...

Anika Taçi, motra e biznesmenit të naftës Rezart Taçi, shkruan për skandalin që ka përfshirë ditët e fundit televizionin kombëtar Top Channel. Televizioni akuzonte...

Eni Vasili largohet nga Top Channel, emisioni “Open” rikthehet për publikun te “News24”

Gazetarja e njohur Eni Vasili është larguar nga televisioni “Top Channel”, për t’u rikthyer te “News 24”. Tashmë emisioni “Open” vjen për publikun shqiptar...

Akuzat për GJOBËVËNIE mes Top Channel dhe emisionit, Unioni i Gazetarëve: Zbulon KORRUPSIONIN dhe CENSURËN në mediat e vendit!

Unioni i Gazetarëve Shqiptarë ka reaguar pas përplasjes mes drejtorit të emisionit “Top Story” dhe televizionit Top Channel, duke thënë se akuzat dhe kundërakuzat...

Top Channel e akuzoi si GJOBAXHI, kundërpërgjigjet redaktori i Top Story: Sokol Balla, a po i vë gjobë fabrikave të prodhimit të vezëve? Zonja...

Emisioni Top Story dhe televizioni Top Channel i kanë ndarë rrugët në mënyrë jo paqësore, pasi në faqen zyrtare të emisionit në facebook, Top...

Ndërprerja e bashkëpunimit me “Top Story”, reagon Top Channel: Përzumë gjobaxhinjtë, emisioni investigativ vazhdon me emër dhe mentalitet tjetër

Top Channel ka reaguar në lidhje me ndërprerjen e bashkëpunimit me “Top Story”. Sipas “Top Channel”, disa kohë më parë redaktorit të emisionit investigativ...

Lajmet e fundit