Tirana
scattered clouds
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
88 %
1.5kmh
40 %
Mër
26 °
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
27 °
Die
27 °
E mërkurë, 18 Maj, 2022

TAG

Tony Blair

Guvernatori i Pulias: Ramës i pëlqen ideja të na shesë ujin. E fola dhe me Toni Bler

Guvernatori i Pulias Michele Emiliano deklaron se kryeministri Edi Rama është në favor të ndërtimit të një tubacioni që do të furnizojë me ujë...

Blindohet hoteli në zemër të Tiranës, ka ardhur miku i rëndësishëm i kryeministrit Rama

Hoteli Sheraton në Tiranë është blinduar nga forcat e shumta të policisë dhe kontrollet e shtuara. Gazetari investigativ Artan Hoxha thotë se...

Toni Bler erdhi dje vetëm 1 orë në Tiranë, takoi Ramën

Ish-kryeministri britanik, Toni Bler, i njohur si këshilltar i kryeministrit Rama ishte ditën e djeshme në Tiranë. Burime nga “Panorama” në...

Tony Blair drejt rikthimit në politikën britanike?

Ish-kryeministri britanik, Tony Blair foli për një rikthim të mundshëm në politikë në një intervistë dhënë sot. Ai kërkon të kontribuojë...

Tony Blair vjen në Shqipëri, takohet me Ramën te vilat qeveritare në Himarë

Ish-kryeministri i Britanisë së Madhe, Tony Blair, ka mbërritur në vendin tonë dhe aktualisht po zhvillon një takim me kryeministrin Edi Rama. ...

Raporti për luftën në Irak: Britania sulmoi edhe pse e dinte se nuk ekzistonin armë kimike

Reformist i palëkundur dhe mjaft energjik, Tony Blair është dalluar në mesin e kryeministrave britanikë mjaft popullor përpara zbehjes së reputacioni i tij nga...

Basha si Rama, habit gazetaren e “Zërit të Amerikës”: Podesta do na shërbejë falas

I ftuar në studion e “Zërit të Amerikës”, kreu i PD-së, Lulzim Basha ka preferuar të huazojë një argument të kryeministrit Edi Rama, sa...

Lajmet e fundit